Кіберспортивна команда Virtus Pro виключила гравця, що намалював букву Z під час турніру по Dota2

Російська команда Virtus Pro була дискваліфікована з турніру Dota Pro Cicruit, що проходив у Східній Європі, після того як Мережу облетіли кадри того, як гравець Іван Москаленко (нікнейм – Pure) намалював на міні-карті в Dota2 букву Z, яка стала символом повномасштабного російського вторгнення в Україну і вже заборонена в деяких країнах. Слід зазначити, що дискваліфікація команди на цьому етапі дуже важлива, адже цей турнір – відбір на The International, найбільший турнір по Dota2 з призовим фондом 40 мільйонів доларів.

У команді Virtus Pro заявили, що це досить суворе покарання, і, ймовірно, одне з найбільш суворих за весь час, адже була дискваліфікована ціла команда через малюнок на міні-карті одного гравця. Тим не менше, команда Virtus Pro офіційно виступила проти таких дій свого гравця, розірвавши з ним контракт. Не допомогло і відео з вибаченнями Москаленка, яке він опублікував після інциденту.

Варто зазначити, що міні-мапа у Dota2 дозволяє показувати іншим гравцям подальший план дій через малюнки на ній – товариші по команді будуть їх бачити, а суперники – ні. Гравець Іван Москаленко використав цей засіб, щоб продемонструвати своє ставлення до російського вторгнення в Україну, підтримавши його.

Джерело Virtus Pro

Не пропустіть