Камера iPhone 16 Pro Max отримає 48-мегапіксельний датчик Sony з 14-бітним АЦП і підтримкою DCG

За даними @digitalchatstation, iPhone 16 Pro Max зможе похвалитися 48-Мп 1/1,14-дюймовим кастомізованим основним датчиком Sony IMX903 з двошаровою транзисторною технологією. Завдяки 14-бітному АЦП і підтримці DCG ця камера обіцяє покращену якість зображення порівняно з попередником, iPhone 15 Pro Max.

Продовжуючи свою прихильність до передової фотографії, iPhone 16 Pro Max буде оснащений перископним телеоб’єктивом. Це нововведення, однак, пов’язане зі зміною дизайну, оскільки кривизна країв екрану збільшується, нагадуючи ледь помітну криву однакової глибини.

Крім того, припущення Мінг-Чі Куо свідчать про те, що в серії iPhone 16 Pro можуть з’явитися гібридні модулі об’єктива зі скла та пластику 1MG+7P, виготовлені методом лиття під тиском. Очікується, що iPhone 16 Pro матиме 6,3-дюймовий екран, тоді як варіант Pro Max зможе похвалитися більшим 6,9-дюймовим дисплеєм.

Мінг-Чі Куо підкреслює значне покращення якості зображення в iPhone 16 Pro з подвійним 48-мегапіксельним сенсором (вперше для Apple) та 12-мегапіксельним телефотооб’єктивом. iPhone 16 Pro може отримати 120-міліметровий тетрапризматичний телеоб’єктив, як і iPhone 15 Pro Max. Фронтальні камери моделей iPhone 17-ї серії також будуть оновлені та отримають 24-мегапіксельну матрицю та об’єктив 6P.

Також нагадуємо, що Apple планує представити нову кнопку камери під кодовою назвою Nova, призначену спеціально для зйомки відео. Використовуючи ємнісні кнопки та функції датчика сили, ця кнопка відповідає прагненню Apple покращити якість відеозйомки.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть