IPhone XS програв Galaxy Note 9 в якості фото в режимі нічної зйомки

Експеримент проводили ентузіасти з метою з’ясувати відмінності між останніми смартфонами топових компаній.

В експерименті використовували новий Galaxy Note 9 і тільки що презентований iPhone XS. Слід зазначити, що головним мотиватором для пробної зйомки стали технології, якими «напхана» основна камера iPhone XS. Якщо упустити нововведення «яблучного» смартфона (на кшталт Smart HDR, ІК-фільтра, True Tone, інших колірних стабілізаторів і інших характеристик), то подвійні 12-мегапіксельні камери гаджетів обох компаній цілком однакові.

Відповідно до прес-релізу, опублікованого на сайті Apple, відео та фото на iPhone XS повинні виходити ідеальними в будь-якому режимі. З денним освітленням смартфон дійсно впорався непогано, але при нічному – програв конкуренту багато в чому. Ентузіасти тестували камери, починаючи за кілька хвилин до повного заходу сонця. Картинка від Samsung при денному-штучному освітленні виходить дивно чіткою і наближеною до реальності. У той час як iPhone ніби не може сфокусуватися на чомусь конкретному. Але в той же час таке «поведінка» камери принесло їй невелику перемогу: «айфон» зміг краще вловити атмосферу фото, правильно передавши теплу колірну гаму, тоді як Note 9 передав картинку «різко».

При поганому і дуже поганому освітленні нічних вулиць ліхтарями «айфон» зовсім втратив «престиж». Якість фото Galaxy Note 9 вражає чіткою передачею реальної картини, вирівнюванням кольорів і балансу білого і відсутністю фокуса на джерелі світла. IPhone XS втрачає динаміку і поетичність зображення. Фото виходять ніби з 2013 і не відрізняються виразністю, яку обіцяли розробники.


Не пропустіть