iPhone XS Max проти Samsung Galaxy Note 10+: хто швидший

Блогер протестував і порівняв торішній флагман від Apple зі свіжою новинкою від Samsung, і результати виявилися не такими вже однозначними

Galaxy Note 10+ – це дуже потужний смартфон, в якому 256 ГБ пам’яті UFS 3.0 і 12 ГБ ОЗУ. Разом з процесором Snapdragon 855 або Exynos 9825 девайс є одним з найшвидших Android-смартфонів на ринку. А як Galaxy Note 10+ покаже себе в порівнянні з iPhone XS Max і його чіпом A12 Bionic?

Виявляється, Galaxy Note 10+ програє найпотужнішому iPhone, коли справа доходить до запуску додатків. У тесті швидкості, проведеному блогером EverythingApplePro, Galaxy Note 10+ знадобилося 2 хвилини 49 секунд на відкриття ряду додатків. iPhone XS Max впорався з тими ж завданнями на 37 секунд швидше.

Цікаво, що смартфон від Apple вийшов практично рік тому, а ось коробки з Galaxy Note 10+ на складах ще навіть не встигли покритися пилом. Звичайно ж, процесори Apple серії «A» випереджають продуктивність найпотужніших чіпсетів для Android як мінімум на покоління, але такий результат, проте, був несподіваним.

Note 10+ переміг iPhone XS Max в другому раунді тесту, суть якого полягала в завантаженні додатків з оперативної пам’яті. В даному випадку флагман Samsung практично знищив самий топовий пристрій від Apple, виконавши всі завдання за 27 секунд проти півтори хвилини у конкурента. Звичайно, це пов’язано з тим, що Note 10+ володіє 12 Гб оперативної пам’яті, а iPhone XS Max – всього 4 Гб.

Попри програш у першому раунді, Galaxy Note 10+ здобув перемогу в цій битві завдяки кращій багатозадачності. Apple завжди скупилася на обсяг оперативної пам’яті, якою вона оснащує на iPhone і iPad. Хоча 12 ГБ ОЗУ на Note 10+ – виразно забагато, але 4 ГБ ОЗУ на iPhone XS Max все ж недостатньо для повноцінної багатозадачності.


Не пропустіть