UPG_price_d+m

iPhone XI отримає режим нічної зйомки

На даний момент фотографування в режимі поганого освітлення - єдина істотно слабка сторона камер в iPhone

Профільний YouTube-канал EverythingApplePro повідомив з посиланням на дані редактора відомого порталу XDA-Developers, що iPhone 2019 року отримають нічний режим зйомки.

По крайней мере, на даний момент Apple тестує його саме на прийдешніх флагмани. Очікується, що нова функція камери в iPhone XI і iPhone XR 2 буде працювати так само, як Night Sight в смартфонах Google Pixel і нічний режим в Huawei P30 Pro – штучний інтелект буде автоматично висвітлюються знімки в ході обробки.

Нічна зйомка від Apple буде активуватися самостійно, але користувач зможе включити або відключити її вручну. Залишається загадкою, чи буде довгоочікуваний режим зйомки доступний на вже існуючих «яблучних» пристроях (хоча б 2018 року випуску).

Якщо вірити чуткам, американська корпорація грунтовно поліпшить камери в iPhone 2019 року, і це не обмежиться установкою третьої матриці з ширококутним об’єктивом в наступників XS і XS Max. За даними інсайдерів, нова однокристальна система Apple A13 отримає оновлений цифровий процесор обробки сигналів, який дозволить отримувати більш якісні знімки. На додаток до всього, виробник планує значно поліпшити функцію Smart HDR.


Не пропустіть