iPhone 2020 року отримають унікальний процесор і екран з частотою оновлення 120 Гц

Судячи з усього, нас чекає найбільше оновлення iPhone.

До анонсу наступного покоління смартфонів Apple ще майже рік, але вже зараз чуток про майбутні новинки стає все більше. Останні витоки підтвердили, що iPhone 2020 року будуть кардинально поліпшені не тільки по дизайну, але і по частині технічного оснащення.

За даними Nikkei, нові флагмани Apple стануть першими володарями унікального процесора, виготовленого за 5-нм техпроцесом. У порівнянні з актуальними 7-нм, це повинно позитивно позначитися і на автономності iPhone, і на його продуктивності.

Процесор нових смартфонів буде доповнений модемом Qualcomm Snapdragon X55 5G, який забезпечить можливість роботи в мережах п’ятого покоління по всьому світу.

Представники видання DigiTimes також відзначили, що iPhone 2020 року отримають екрани ProMotion з частотою 120 Гц. Причому на відміну від того ж iPad Pro, це буде OLED-матриця, а не IPS. В даний момент всі топові моделі iPhone оснащуються екранами з частотою оновлення 60 Гц.

Перехід на 120 Гц забезпечить більш плавну анімацію системи, при перегляді відео і в іграх, розробники яких додадуть підтримку підвищеної частоти. В даний момент екрани 120 Гц є лише у кількох геймерських смартфонів, в їх числі Asus Rog Phone 2 і флагмани Razer Phone.

Джерело Nikkei DigiTimes

Не пропустіть