iPhone SE 2020 потрапив до рук експертів DxOMark

Лабораторія DxOMark випробувала камери найдоступнішої моделі в сучасній лінійці смартфонів Apple — iPhone SE другого покоління (2020).

iPhone SE має одинарну камеру. Її роздільна здатність становить 12 Мп (діафрагрма f/1,8). Окремо за фотоможливості апарат отримав 103 бали, за відео — 98 балів.

У смартфоні відзначили хороше експонування і передачу кольору навіть в сценах з високою контрастністю. При денному освітленні на вулиці зберігається хороша деталізація. Вночі ж девайс показує себе досить слабо: зберігається мало деталей і високий рівень шумів.

Серед мінусів експерти відзначили й те, що в портретному режимі смартфон може помилково заміряти глибину кадру, розмиваючи частини знімка, що відносяться до об’єкта зйомки. Однак під час зйомки портретів крупним планом проблем не виникло. Цифровий зум також працював не ідеально. При хорошому освітленні для збереження нормальної якості необхідно використовувати слабке наближення.

Добре продемонстрував себе смартфон під час запису відео, за що експерти нагородили девайс 98 балами. Однак в лабораторії відзначили, що слабке освітлення знижує насиченість кольору, а штучні джерела світла можуть трохи збити баланс білого.

Результат DxOMark дозволив моделі увійти в десятку кращих серед протестованих DxOMark смартфонів.


Джерело GizChina

Не пропустіть