iPhone 16 Pro Max може отримати нову основну і надширококутну камери

Очікується, що за винятком нової «кнопки захоплення», моделі iPhone 16 Pro будуть досить схожими за дизайном на тогорічні моделі. Хоча дизайн може не викликати особливого захоплення, натомість у камерах може бути щось цікаве. За чутками, моделі Pro отримають дві нові камери.

За словами користувача Weibo OvO Baby Sauce OvO, iPhone 16 Pro і Pro Max отримають деякі оновлення камер. Кажуть, що і Pro, і Pro Max отримають 48-мегапіксельну надширококутну камеру, яка стане першою для Apple. Для порівняння, моделі iPhone 15 Pro оснащені надширококутним об’єктивом з роздільною здатністю 12 Мп.

Тим часом Pro Max може отримати більшу основну камеру. Джерело стверджує, що основна камера буде заснована на вдосконаленому кастомному 48-мегапіксельному сенсорі Sony IMX903.

І навпаки, iPhone 16 Pro може отримати таку ж 48-мегапіксельну кастомну основну камеру Sony IMX803, яка використовується в нинішніх моделях Pro.

Раніше ходили чутки, що наступний Pro Max отримає більш просунутий датчик камери. Ми також чули чутки про надширококутну камеру на 48 Мп ще минулого року. Тож ця інформація, схоже, ще більше підтверджує ці попередні чутки.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть