iPhone 14 Pro чи Pixel 7 Pro: який смартфон кращий

Інтернет-гігант Google цьогоріч зробив великий крок уперед, випустивши потужний Pixel 7 Pro з хорошими характеристиками та доступною ціною (у порівнянні з конкурентами). Експерти перевірили, чи дійсно він може скласти конкуренцію таким флагманам як iPhone 14 Pro.

З погляду дизайну iPhone 14 Pro виглядає краще, тому що він трішки менший і виготовлений з преміальних матеріалів. До того, його можна занурювати у воду на глибину до 6 метрів, чим Pixel 7 Pro не може похвалитися.

Pixel 7 Pro, зі свого боку, теж оригінальний: він має горизонтальну вставку з перероблених матеріалів для камер на задній панелі. Каркас корпусу виготовлений із алюмінію, а задня кришка – зі скла. Занурювати у воду його можна максимум на 1 метр.

Щодо дисплеїв, то обидва мають флагманські екрани. Перш ніж вибирати, потрібно зважати на розмір екрану – “яблучний” гаджет має компактний 6,1-дюйомовий екран, а продукт від інтернет-гіганта – велику 6,7-дюймову панель.

З  точки зору процесора   iPhone 14 Pro є більш просунутим. Він побудований на чипсеті  Apple A16 Bionic, виконаним за 4-нанометровим техпроцесом.   Pixel 7 Pro базується на 5-нанометровому техпроцесі і чипсеті Google Tensor G2.

Щодо камер, то експерти вважають, що у Google Pixel 7 Pro найкраща у світі камера.  Камера iPhone 14 Pro, можливо, не найкраща з усіх, але гідно справляється з усіма завданнями. Головний 48-мегапіксельний датчик доповнений двома сенсорами по 12 мегапікселів кожен.


Не пропустіть