iPhone 13 не вийде в цьому році. Лінійка 2021 року отримає назву iPhone 12s

За останні кілька місяців, які пройшли з моменту появи на ринку смартфонів iPhone 12, ми вже отримали різну інформацію про лінійку iPhone 13. Однак тепер вперше з’явилися відомості про те, що iPhone 13 не вийде в цьому році. Річ у тому, що нова лінійка, згідно з даними з ланцюжка постачання, буде називатися iPhone 12s.

У минулому Apple вже використовувала таку стратегію, випускаючи проміжні версії смартфонів, які не сильно відрізнялася від основних номерних смартфонів, приносячи з собою незначні поліпшення. Що стосується iPhone 13, то ця лінійка повинна вийти в наступному році.

Раніше з’явилися відомості, що Apple випустить чотири моделі смартфонів, які прийдуть на зміну iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Дизайн буде схожим, але очікуються і зміни. Ширина смартфонів залишиться колишньою, проте товщина збільшиться на 0,26 мм, крім того, товщина блоку основної камери побільшає на 0,9 мм, а сама камера буде покрита сапфіровим склом. Також повідомляється, що в моделях Pro буде реалізована нова система оптичної стабілізації зображення. Крім того очікується, що висота вирізу під систему фронтальних камер в нових смартфонах стане меншою.

Старшим моделям Pro і Pro Max приписують екрани LTPO, які будуть підтримувати високу частоту оновлення 120 Гц, а також технологію Freesync, щоб уникнути можливих розривів зображення.

Всі чотири моделі повинні бути оснащені лазерними далекомірами.

Не пропустіть