iPhone 12 Pro Max буде не таким потужним, як очікувалось

Компанія Apple не показала нам нового модельного ряду iPhone 12 цього вересня, але ми побачили чіпсет, який буде відповідальний за їхню роботу – ним стане Apple A14. Цей чіпсет буде на 17 процентів швидшим в плані CPU та на 8 процентів швидшим в плані GPU.

Зараз в Мережі з’явилися результати тестування iPhone 12 Pro Max у бенчмарку AnTuTu, завдяки чому стало відомо, що він на 16 процентів швидший за попередника в плані CPU та на 4 проценти швидший в плані GPU. Щоправда, варто звернути увагу на те, що пам’ять стала на 22 відсотки швидшою.

Результат склав 572333 тестові бали, що виглядає не дуже добре на фоні того, що всі смартфони на Qualcomm Snapdragon набирають більше 600000 балів. Безумовно, є свої нюанси в плані тестування, оскільки бенчмарк запускається на різних операційних системах, але загальну картину воно дає. Тим не менше, тестування у порівнянні з результатом A13 цілком релевантне і показує, що революції при переході на 5 нанометрів, на жаль, не відбулося.

Скоріш за все, головний акцент зроблений на енергоефективність. Це демонструє те, що новий iPad Air, який працює саме на цьому чіпсеті, настільки ж автономний, як і його попередник, при на 8 процентів меншому об’ємі акумулятора. Цілком можливий також і варіант, що у тестуванні брав участь тестовий інженерний зразок iPhone 12 Pro Max, і реальні показники потужності будуть відрізнятись.

Джерело GSMArena
Не пропустіть