iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max отримає революційну особливість

За даними аналітичної компанії Barclays, в прийдешньому 2020 році компанія Apple зробить все заради того, щоб її фірмові смартфони виявилися якомога більш просунутими в усіх відношеннях. Для цього в такі додадуть підтримку новітніх технологій та комплектуючих.

У доступних зараз у продажу iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max можна зустріти 4 ГБ оперативної пам’яті, і цього вже відверто мало за сучасними мірками, нехай через особливості iOS цього практично і непомітно. Втім, «яблучна» корпорація це чудово розуміє, тому її нові флагмани в особі iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max отримають по 6 ГБ оперативної пам’яті новітнього зразка. Так, це не так багато, як у передових флагманів на Android, але все ж на 50% більше, ніж раніше, тобто зараз.

При цьому, як наголошується, у звичайного iPhone 12, який вийде разом з передовими моделями, будуть все ті ж 4 ГБ оперативної пам’яті, тобто збільшувати обсяг такої в цій моделі Apple не збирається. Пам’ять підвищеного обсягу коштує не так багато, тим більше з урахуванням вартості продукції бренду, тому очевидно, що «яблучна» корпорація просто навмисно робить все заради того, щоб якомога ширше коло людей приносив їй максимально багато грошей. Для цього вона використовує вже далеко не новітні комплектуючі, але при цьому просить за підсумкову продукцію непомірно багато грошей. Також стало відомо про те, що нові флагмани Apple зможуть порадувати всіх покупців підтримкою технології mmWave, яка взаємодіє зі спеціальним датчиком для створення тривимірних об’єктів. Так, наприклад, стане можливим зробити 3D-модель свого столу, кімнати, автомобіля і таке інше.

Ще однією особливістю виявиться підтримка частот 5G, тобто iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max зможуть працювати в мережі п’ятого покоління, а ось наявність такої особливості в звичайному новому флагмані зразка наступного року поки що під великим питанням. Офіційна презентація нових флагманів Apple відбудеться вже у вересні 2020 року, а працювати вони прямо «з коробки» будуть на базі операційної системи iOS 14, анонс якої відбудеться за кілька місяців до цього – в рамках виставки WWDC 2020 року, відбутися яка, як і завжди, повинна в червні. Залишилося тільки дочекатися запуску в продаж новинок від американської корпорації, а коштувати такі будуть не менш ніж $ 1000, тому бажаючим їх собі купити доведеться розщедритися так чи інакше.


Не пропустіть