iPhone 12 Pro буде доступним у синьому та червоному кольорах

Ми раніше вже бачили iPhone червоного кольору, щоправда, після запуску iPhone X флагманські смартфони Apple не були доступними в цьому кольорі (iPhone XR – виняток), але недавно компанія випустила iPhone SE 2020, який доступни у цьому кольорі. Зараз видання Gizchina опублікувало інформацію про те, що нові iPhone 12 Pro будуть доступними у синьому та червоному кольорах.

Нагадаємо, що чутки про синій (Navy Blue) колір для iPhone 12 Pro ходили вже досить давно. Згідно з висновками аналітиків, смартфон буде доступним також у червоному кольорі. Також є дані про те, що смартфони будуть доступними у тих самих кольорах, у яких зараз вийшли Apple Watch Series 6. Це досить логічне рішення, оскільки користувачі, які носять смарт-годинник певного кольору, хочуть, щоб колір смартфона співпадав з ним.

Нагадаємо, що нам мажуть показати чотири версії нового флагмана iPhone – iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Згідно з останніми витоками, смартфони будуть виконані в дизайні з прямокутними гранями, як у iPhone 4. За роботу смартфонів буде відповідальний флагманський чіпсет A14 Bionic, який буде першим чіпсетом, виготовленим за техпроцесом 5 нанометрів, а також першим від Apple з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління.

У Pro-версій також має підтримка частоти оновлення 120 Гц, а також у всіх чотирьох моделей мають бути OLED-панелі. iPhone 12 з діагоналлю 5.4 дюйма буде коштувати від 649 доларів, а топовий iPhone 12 Pro Max – від 1099 доларів.

Джерело Gizchina
Не пропустіть