iPhone 12 показали «вживу» в ефірі американського телешоу

Незважаючи на розмах своєї щорічної презентації, представники Apple обмежилися лише демонстрацією рендерів нових iPhone в ході минулого заходу. Виправити ситуацію взялася ведуча популярного в США шоу Good Morning America Беккі Уорлі. Вона показала, як виглядають iPhone зразка 2020-го «вживу», а заодно продемонструвала роботу магнітів на тильній стороні апарату.

«Засвітивши» iPhone 12 перед телекамерами, Уорлі зазначила, що магніт під задньою кришкою гаджета дійсно дозволяє легко прикріпити сумісні аксесуари. Ведуча також показала глядачам дизайн пристрою, що отримав плоскі грані по периметру корпусу, і згадала спеціальне покриття Ceramic Shield, міцність якого, за її словами, їй не терпиться перевірити в краш-тесті.

Журналістка також розповіла про підтримку новинкою мереж п’ятого покоління і теоретичної швидкості завантаження в 4 Гбіт/с при «ідеальних» умовах. Крім того, вона задала питання віце-президенту Apple з маркетингу Кайані Дрейнс про відсутність в комплекті зарядного блоку живлення. Представник Apple відзначила, що все, що потрібно для зарядки iPhone 12, у користувача напевно вже є, а мета компанії – подбати про навколишнє середовище.

Не пропустіть