iPhone 12 отримають гнучкі дисплеї: що про це відомо

Лінійка iPhone 11 включає в себе дві моделі із OLED-дисплеями та одне “бюджетне” рішення із рідкокристалічним дисплеєм. Однак. за даними інсайдерів незабаром “яблучна” корпорація може й взагалі відмовитися від класичних матриць.

Згідно з новим витоком, вже в наступному році Apple переведе свої смартфони на гнучкі і значно тонші OLED-панелі.

Що відомо про дисплеї нових iPhone

За даними корейських ЗМІ, в 2020 році Apple представить три нові моделі iPhone, найкомпактніший з яких отримає діагональ дисплея 5,4, а також 6,1 і 6,7 дюйма. При цьому тип OLED-панелей всередині лінійки буде відрізнятися.

Найбільші і найкомпактніші iPhone отримають гнучкі дисплеї Samsung, виконані за технологією Y-OCTA, яка передбачає інтеграцію сенсорного шару безпосередньо в екран. Такий підхід дозволяє знизити товщину пристрою і заощадити місце для акумулятора більшої ємності.

Ймовірний дизайн iPhone 12

Молодша модель з 6,1-дюймовим дисплеєм також отримає OLED-матрицю, але це буде традиційне рішення з додатковим сенсорним шаром – зараз їх виробництвом для Apple займаються Samsung і LG.

iPhone із підтримкою 5G

Очікується, що всі версії iPhone в наступному році почнуть оснащуватися 5G-модемами виробництва Qualcomm. За даними джерел мережі, незважаючи на покупку бізнесу Intel, власна розробка модулів займе у компанії занадто багато часу.

Майбутнім новинкам приписують модеми Snapdragon X55, при цьому Apple, імовірно, доопрацює систему антен, збільшивши їх кількість для кращого прийому сигналу мобільної мережі.

Інші деталі про смартфони

Докладні специфікації і ціна майбутніх моделей iPhone не оголошені.


Не пропустіть