iPhone 12 mini можна купити за ціною 299 доларів

Компанія Apple презентувала смартфон iPhone 12 mini близько року тому, і тоді модель була сприйнята аудиторією досить холодно. У першу чергу, модель розкритикували за низьку автономність, що була пов’язана з малим об’ємом акумулятором – це виявилося досить серйозним недоліком для багатьох покупців.

Зараз, щоправда, ціна на модель впала до такого рівня, при якому цей недолік не буде відчутним – за версію з 64 ГБ внутрішньої пам’яті слід буде віддати 299 доларів, в рамках акційної пропозиції в магазині Walmart. За такою ціною модель пропонують у всіх трьох кольорах, при цьому поки терміни акції не вказані, але, скоріш за все, за такою ціною всі наявні смартфони розкуплять досить швидко.

Велика кількість аналітиків стверджує, що iPhone 13 mini – це останній настільки компактний флагманський смартфон компанії, і вже наступного року, в рамках модельного ряду iPhone 14, такої моделі очікувати не варто. Щоправда, до виходу iPhone 14 ще дуже багато часу, тому цій інформації не варто довіряти на всі сто відсотків.


Не пропустіть