iOS 18 дозволить блокувати додатки за допомогою Face ID

В iOS 18 з’явиться нова функція безпеки, яка дозволить користувачам блокувати окремі додатки, повідомляють кілька джерел, знайомих з цим питанням.

Ця функція дасть користувачам можливість блокувати вбудовані програми iPhone, такі як Пошта, Повідомлення, Нотатки, Телефон, Фотографії, Safari, Налаштування та інші, забезпечуючи додатковий рівень конфіденційності та безпеки. Розблокування програми вимагатиме автентифікації Face ID, і цілком ймовірно, що функція також працюватиме з Touch ID або паролем iPhone.

Наразі невідомо, чи працюватиме ця функція зі сторонніми додатками з App Store.

Apple вже дозволяє блокувати певний контент за допомогою Face ID, Touch ID або пароля, наприклад, нотатки в додатку «Нотатки» та фотографії в альбомах «Нещодавно видалені» та «Приховані» в додатку «Фотографії». Ця нова функція в iOS 18 піде далі, дозволяючи повністю заблокувати додатки, навіть якщо iPhone розблоковано.

Користувачі iPhone вже знайшли способи блокування програм за допомогою екранного часу або комбінацій клавіш, але в iOS 18 ці методи більше не знадобляться.

Apple представить iOS 18 під час свого виступу на конференції WWDC у понеділок. Перша бета-версія iOS 18, швидше за все, буде доступна учасникам Програми для розробників Apple одразу після виступу, а широке розповсюдження оновлення очікується у вересні.

Джерело MacRumors

Не пропустіть