iOS 17 уже на підході: розповідаємо про найцікавіші нововведення в новій версії ОС

Сьогодні о 20:00 компанія Apple запустить нову версію операційної системи  iOS 17. Її можна буде встановити на усі смартфони, починаючи з  iPhone XS. Розповідаємо про найцікавіші нововведення в ОС.

Екран блокування та віджети

У новій версії ОС допрацювали вигляд портретних фото, встановлених на шпалери блокування. Тут людина більш чітко відділяється від фону, а годинник тепер на задньому плані. Сам фон тепер можна затемнювати та розмити.

Набір інтерактивних віджетів тепер доступний на екрані блокування. Тепер для повідомлення вибраному контакту або дзвінку можна увімкнути в налаштуваннях картки “Показ кнопок”. Є віджет розумного будинку, який дозволяє керувати світильниками, і багато іншого.

StandBy

StandBy – це новий повноекранний режим перегляду. Він надає зручну інформацію, яка відображається під час зарядки iPhone. Наприклад, годинник у різних стилях, улюблені фото чи прогноз погоди, віджети і багато іншого.

NameDrop

NameDrop – технологія на подобі ІЧ-порта. Вона дозволяє ділитись інформацією, приблизивши iPhone один до одного. Це може бути номери телефонів, адреси електронної пошти, фото і так далі.

 Live Voicemail

Live Voicemail – це технологія розшифровки голосових повідомлень у текст. Причому у режимі реального часу. Дуже корисна функція для багатьох.

Покращене автовиправлення

В Apple стверджують, що в iOS 17 використовується найточніша та найсучасніша мовна модель, яка передбачає слова, що хоче написати користувач. Тому автовиправлення значно покращиться. При введенні тексту з помилкою виправляти буде з більшою точністю, а користувачу на екран виводитимуться інтелектуальні текстові рекомендації. Чи дійсно функція буде настільки корисною, як заявляють купертинівці, побачимо з часом.


Не пропустіть