iOS 15 зламала управління навушниками AirPods Pro, – користувачі

Раніше цього тижня була випущена операційна система iOS 15, яка принесла нові корисні функції, такі як Focus і Live Text. Однак користувачі виявили, що iOS 15 зламала елементи управління для AirPods Pro.

Користувачі підтверджують, що коли вони намагаються активувати активне шумозаглушення (ANC) або режим прозорості на AirPods Pro, вони отримують повідомлення від Siri, в якому говориться: «Вибачте, я не можу цього зробити» (Sorry, I can not do that).

Якого біса, Apple? Я знаю, що вона мене добре чує, але всякий раз, коли я прошу Siri включати шумозаглушення, я отримую у відповідь: «Вибачте, я не можу цього зробити». Хто-небудь знає, чому? Або навіть краще, як це виправити? Це була одна з основних функцій, для яких я використовую Siri як з iPad, так і з iPhone, – користувач.

Прийшов сюди заради цього. Та ж проблема. Це, по суті, єдиний спосіб контролювати навушники, так як мої руки зазвичай брудні на роботі, – інший користувач Reddit

Згідно MacRumors, помилка усунена в бета-версії iOS 15.1, випущеній у вівторок, проте ця версія призначена тільки для розробників. До виходу цієї прошивки може пройти кілька тижнів.

Джерело Рhonearena
Не пропустіть