Instagram дозволить публікувати фото і відео з комп’ютера

Розробники соціальної мережі Instagram тестують можливість створювати публікації на ПК за допомогою браузера. Цю функцію побачив консультант з соціальних мереж Метт Наварра. Він також показав скріншоти, які демонструють нові функції.

У своїй заяві Bloomberg компанія Facebook підтвердила проведення відповідного тестування. «Ми знаємо, що багато людей заходять в Instagram зі своїх комп’ютерів», – сказала прес-секретар Крістін Пай. «Щоб поліпшити цей досвід, ми зараз тестуємо можливість створювати повідомлення Feed в Instagram через настільний браузер».

Скріншоти Наварри показують, що користувачі можуть вибирати співвідношення сторін зображення, застосовувати вбудовані фільтри і використовувати основні параметри редагування в браузері. Ця функція поки доступна не для всіх. Про можливість її використання каже повідомлення в правому верхньому куті екрану:

«Тепер ви можете створювати і публікувати повідомлення прямо зі свого комп’ютера».

Соціальна мережа Instagram дуже повільно впроваджує нові функції для своєї веб-версії. І можливість створювати публікації з ПК, мабуть, є однією з найбільш затребуваних. Багато фахівців, які використовують Instagram в професійних цілях, змушені вдаватися до сторонніх інструментів публікації з настільних систем.

Джерело Тheverge
Не пропустіть