Instagram буде відтворювати відео подібно до TikTok

Адам Моссера, глава Instagram, нещодавно заявив, що його соцмережа більше не є додатком тільки для фото.

Платформа активно розвивається, користувачі все частіше стали використовувати соціальну мережу для розваг, так що Моссера пообіцяв в доступному для огляду майбутньому розширити можливості Instagram в області демонстрації відеоконтенту, перетворивши мережу в Тб.

А тепер в мережі з’явилася демонстрація версії стрічки, яка зараз тестується розробниками – вона дуже схожа на TikTok і, ймовірно, в найближчому майбутньому саме так стрічка і буде виглядати.

Головна фішка нововведення в тому, що поки користувач переглядає фотографії, то на головному екрані нічого не змінюється. Але коли стрічка доходить до відео, то вона автоматично відкривається в повноекранному режимі в форматі «Panavision» (широкоформатне відтворення відео), дозволяючи поглинати контент з більшим ступенем комфорту.

Правда, поки що немає інформації про те, чи можна буде відключити функцію автоматичного збільшення відео на весь екран – є ймовірність, що певній частині аудиторії це не дуже сподобається, особливо тим, хто відео в Instagram не дивиться.

Тобто, Instagram дійсно в самому найближчому майбутньому перестане бути соціальною мережею, яка сфокусована виключно на зображеннях – розробники повільно, але впевнено перетворюють платформу в сервіс з відтворення відео. Можливо, це якийсь інструмент конкуренції з TikTok, який на поточний момент б’є всі рекорди залученості аудиторії.

Не пропустіть