Інсайдер розкрив дизайн Xiaomi Mi Pad 5

Відомий інсайдер опублікував нове зображення планшета Xiaomi Mi Pad 5, яке демонструє новинку з обох сторін, а також перераховує її основні характеристики.

Згідно зображенню, планшет Xiaomi Mi Pad 5 буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 860, він отримає екран роздільною здатністю 2K, який буде підтримувати частоту оновлення зображення 120 Гц.

Раніше повідомлялося, що лінійка Xiaomi Mi Pad 5 повинна отримати РК-екрани і OLED-дисплеї роздільною здатністю 2560х1600 пікселів з підтримкою частоти відновлення зображення 120 Гц. Також планшет буде підтримувати стилус, який розпізнає 4096 ступенів натискання. Пристрій отримає вбудований двоелементний акумулятор сумарною місткістю 8720 мА•год.

Китайський регулятор TENAA підтвердив, що до виходу готується версія планшета Xiaomi Mi Pad 5, оснащена однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 870, яка підтримує мережі п’ятого покоління. Молодша версія, яка побудована на базі однокристальної системи Snapdragon 860, очікує отримання сертифіката.

Практично всі витоки інформації даного інсайдера мають 100-відсотковий рейтинг довіри на Slashleaks.

Джерело Slashleaks
Не пропустіть