UPG_price_d+m

Інсайдер прогнозує, що GTA 6 коштуватиме 5500 гривень

Реліз Grand Theft Auto 6 відбудеться у 2025 році, хоча перший офіційний трейлер гри заплановано показати 17 листопада цього року. Про це повідомляє інсайдер Budzcario на своїй сторінці Twitter.

Він вважає, що дата виходу трейлера є точною на 100%.  «Вони згодовували фальшиву інформацію розлюченим розробникам, щоб відсіяти витоки у власній компанії», — йдеться у твіті.

Budzcario каже, що витік з GTA 6, який ми бачили у вересні, показував гру від початку 2020 року. У 2022 році вона вже перебувала на іншому рівні розробки і виглядала значно краще. Раніше, до речі, деякі джерела свідчили про те, що презентація GTA 6 справді може відбутися уже цієї осені.

Цікаво, що її вартість на старті складатиме близько 150 доларів. За поточним курсом це близько 5500 гривень, що дуже багато навіть для популярної гри. За словами інсайдера, інших видань гри не буде.

Наразі невідомо, наскільки правдивою є інформація про вартість гри та інше. Авторитетні журналісти та мережеві інформатори не спростовують, але й не підтверджують цю інформацію.


Не пропустіть