Інсайдер назвав дату анонсу і основну особливість Huawei Mate 40

Huawei розробляє нову флагманську серію фаблетів, в яку входять смартфони Mate 40 і Mate 40 Pro. Вчора в мережі з’явилося повідомлення про те, що їх випуск буде відкладений до наступного року, однак авторитетний інсайдер стверджує, що це не зовсім так. Очікується, що презентація відбудеться в жовтні 2020 року.

Судячи з тизеру, наданого інформатором, презентація Huawei Mate 40 відбудеться в жовтні 2020 року. Пристрій буде побудований на базі 5-нм процесора — імовірно, мова йде про фірмовий чіп Kirin 9000 з інтегрованим 5G-модемом.

Роланд Квандт також опублікував зображення, яке вказує на те, що за допомогою фірмової круглої панелі задньої камери Mate можна буде регулювати гучність звуку, налаштовувати кратність зуму і керувати іншими функціями пристрою за допомогою жестів.

Квандт також стверджує, що, навіть якщо серія Mate 40 дійсно вийде приблизно через місяць, вона не буде випущена в Європі до 2021 року.

Відзначимо, що британський аккаунт Huawei в твіттері опублікував відео, на якому генеральний директор Consumer Business Group Річард Ю відповідає на питання про пристрої серії Mate наступного покоління. Він заявив, що це буде «те, чого ви всі чекали».

Джерело notebookcheck
Не пропустіть