Інфографіка Counterpoint докладно описує ринок смартфонів в третьому кварталі

Дослідницька компанія Counterpoint опублікувала новий звіт, який демонструє результати продажів смартфонів в третьому кварталі поточного року. Ринок смартфонів вже відновлюється після першої хвилі обмежень і карантину.

Counterpoint зафіксував зростання постачань смартфонів на 32%. У порівнянні з третім кварталом 2019 року показник знизився всього на 4% (366 мільйонів одиниць).

Найбільшу кількість смартфонів відвантажила компанія Samsung — вона збільшила продажі на 48% в порівнянні з попереднім кварталом і на 3% в порівнянні з періодом липень-вересень минулого року. Це допомогло їй досягти найвищої кількості постачань за останні три роки.

Компанія Realme швидше за всіх змогла досягти 50 мільйонів постачань. А компанія Apple в третьому кварталі постраждала в основному через перенесення запуску iPhone на четвертий квартал 2020 року, що дало Xiaomi її обігнати: компанія виросла на 75% в порівнянні з другим кварталом, забезпечивши собі 13% від загального обсягу постачань.

У розбивці по регіонах Samsung — єдина компанія, яка увійшла в п’ятірку найкращих в кожному регіоні. У Huawei справи йдуть добре тільки в Азії — в інших країнах її частка різко падає. Apple не ввійшла в п’ятірку найкращих за межами Північної Америки та Європи.

Окремо наголошується, що загальний обсяг постачань в третьому кварталі 2020 року склав 74 мільйони. Водночас світові постачання кнопкових телефонів знизилися на 17%.

Джерело gsmarena

Не пропустіть