Infinix GT 20 Pro: все, що відомо про середньокласний ігровий телефон, який дебютує на глобальному ринку у квітні

Бренд Infinix в основному працює на ринках Африки, Латинської Америки, Близького Сходу та Азії. Минулого року компанія випустила Infinix GT 10 Pro – перший ігровий телефон середнього класу. Зокрема, в Індії цей пристрій пропонував майже стокову версію Android. Нещодавні повідомлення показали, що компанія незабаром анонсує Infinix GT 20 Pro. Новий звіт показує, що з GT 20 Pro компанія вийде на великі ринки, які раніше не досліджувала.

За даними AndroidHeadlines, Infinix GT 20 Pro буде випущений в основному на трьох ринках, таких як Індія, США та Китай, цього місяця (квітень). Бренд був активним в Індії протягом останніх кількох років. Однак на такі ринки, як США та Китай, він вийде вперше. На жаль, у звіті не повідомляється нічого нового про технічні характеристики пристрою. Пропонуємо вам поглянути на те, що вже відомо про пристрій з чуток.

Згідно з повідомленнями, Infinix GT 20 Pro буде оснащений OLED-панеллю з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення 120 Гц та підекранним датчиком відбитків пальців. Пристрій буде поставлятися з попередньо встановленою останньою версією ОС Android 14.

Під капотом GT 20 Pro буде встановлений чипсет Dimensity 8200. Очікується, що він буде доступний у двох варіантах, таких як 8 ГБ оперативної пам’яті + 256 ГБ пам’яті та 12 ГБ оперативної пам’яті + 256 ГБ пам’яті.

Ігровий телефон може бути оснащений акумулятором ємністю 5 000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 45 Вт. Припускають, що пристрій отримає дизайн Cyber Mecha Design, який вперше з’явився на GT 10 Pro. Це вказує на те, що пристрій може мати світлодіодне підсвічування на задній панелі.

Джерело Android Headlines

Не пропустіть