Ілон Маск стверджує, що Tesla Roadster зможе літати

У нещодавньому дописі на X (раніше Twitter) генерального директора Tesla Ілона Маска йдеться про те, що Tesla Roadster матиме можливість літати. Якщо це твердження відповідає дійсності, то Roadster повинен мати чудову траєкторію. Ілон Маск не поділився жодними подробицями на підтвердження своєї заяви, але це привернуло увагу оглядачів галузі.

Слід зазначити, що Ілон Маск має сумнозвісну репутацію людини, яка робить заяви, що згодом виявляються неточними. Однак цілком ймовірно, що майбутній Tesla Roadster буде дуже швидким. Маск раніше стверджував, що Roadster зможе літати. Очікування виходу Tesla Roadster після його першої презентації було нескінченним. Автомобіль був анонсований сім років тому під час заходу Tesla Semi and Roadster.

Родстер – топовий автомобіль бренду, який з 2020 року перебуває у списку ще не випущених моделей. Він мав стати наступником Roadster 2008 року, який базувався на платформі Elise. Roadster ознаменував вихід Tesla на ринок електромобілів.

Спочатку було заявлено, що Roadster здатний розганятися з 0 до 62 миль/год (100 км/год) за 1,9 секунди. Таке прискорення було вражаючим на той час, але зараз це не так. Існує кілька автомобілів Tesla та Lucid, які мають кращі швидкісні характеристики, ніж 0-62 милі на годину менш ніж за 2 секунди. Крім того, суперкари в тій же категорії, що і Roadster, можуть досягти таких показників за 1,7 секунди.

У 2021 році Ілон Маск заявив, що Tesla Roadster зможе розганятися від 0 до 62 миль/год за 1,1 секунди. Цьому сприятиме пакет опцій SpaceX, який включатиме до 10 невеликих ракетних двигунів, розташованих навколо автомобіля. Ця функція була анонсована у 2018 році, і це був перший раз, коли Маск заявив, що Roadster може літати.

Якщо все піде за планом, очікується, що Roadster буде представлений цього року і надійде у виробництво у 2025 році. Початкова стартова ціна Roadster становила 200 000 доларів, але його поточна ціна не була надана Tesla.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть