Ілон Маск побудує транспортну систему під Флоридою

Boring Company, компанія з буріння тунелів, яка належить Ілону Маску, подала заявку на будівництво підземної транспортної системи між центром міста і пляжем в Форт-Лодердейл, штат Флорида. Дану інформацію повідомив особисто мер міста.

Мер Форт-Лодердейл Дін Дж. Транталіс (Dean J. Trantalis) вважає, що «це може бути дійсно інноваційним способом зменшити затори на дорогах», а також додав, що у інших фірм є 45 днів на те, щоб подати конкуруючі пропозиції.

У червні Boring Company відкрила свій перший комерційний тунель в Лас-Вегасі для перевезення пасажирів, побудований під конференц-центром Лас-Вегаса (Las Vegas Convention Center). На момент анонсу була обіцяна швидкість до 240 км/год. The Boring Company заявила, що ці тунелі перетворюють 45-хвилинну прогулянку в двохвилинну поїздку. Однак за фактом людей возять зі швидкістю 40-60 км/год. Тому в підсумку тунель в 1,2 км автомобілі проїжджають в 3-4 рази довше, ніж очікувалося раніше.

Ілон Маск в грудні 2016 року поскаржився в Twitter, що трафік Лос-Анджелеса «зводить його з розуму», заявивши, що він збирається «побудувати машину для прокладання тунелів і просто почати копати». На початку цього року Маск заявив, що проект тунелю в Майамі, який раніше оцінювався в 1 мільярд доларів, може бути реалізований приблизно за 30 мільйонів доларів за шість місяців.

Джерело Reuters
Не пропустіть