Ігровий телефон Lenovo Legion із зарядним пристроєм на 45 Вт з’явився в 3C

Останні кілька місяців Lenovo дражнить появою ігрового телефону Lenovo Legion. У деяких повідомленнях стверджується, що смартфон буде офіційно випущений в третьому кварталі цього року. Але схоже, що запуск ігрового телефону Lenovo може бути ближче, ніж ми думаємо, так як він отримав схвалення від китайського регулятора 3C.

Китайська фірма підтвердила, що смартфон дійсно прибуде з швидким зарядним пристроєм потужністю 90 Вт. Але також існує ймовірність того, що компанія наддасть власникам смартфону інший зарядний пристрій потужністю 45 Вт. А зарядка потужністю 90 Вт продаватиметься окремо.

У травні розробники XDA розкрили деякі ключові характеристики телефону Legion. Звіт показав, що телефон під кодовою назвою «мобу» побудований на мобільній платформі Snapdragon 865 і, як очікується, буде працювати на базі ігрової версії Legion OS.

Lenovo Legion оснащений дисплеєм без зазубрин і двома портами USB-C. Смартфон призначений для роботи в горизонтальному положенні. Точний розмір акумулятора невідомий, але рекламний ролик показав, що телефон зможе повністю зарядитися всього за 30 хвилин. А рекламний плакат, випущений компанією в квітні, повідомляв, що він може бути оснащений акумулятором ємністю 4000 мАг.

Якщо вірити чуткам, смартфон буде поставлятися зі сховищем типу UFS 3.0, оперативною пам’яттю LPDDR5 і частотою оновлення екрану 144 Гц. Який дисплей отримає смартфон — РК-дисплей або OLED — невідомо. Він також отримає бокову спливаючу селфі-камеру з 20-мегапіксельним сенсором, а основна камера буде представлена головним 64-мегапіксельним сенсором.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть