Ігрова миша з нової ігрової лінійки HP забезпечує одну годину роботи після 30-секундної зарядки

Компанія HP представила серію нових ігрових продуктів лінійки OMEN. За словами компанії, все обладнання виготовлене з використанням бездротової технології HP Warp Wireless, яка забезпечує швидке з’єднання з частотою 2,4 ГГц без затримок.

Бездротова гарнітура OMEN Frequency Wireless пропонує об’ємне звучання 7.1, еквалайзер, що налаштовується через командний центр OMEN, і до 30 годин автономної роботи. Передбачена зарядка за допомогою USB-C, мікрофоном з шумозаглушенням, а також сумісність з РС, PS4, Xbox і Switch. Бездротова гарнітура повинна бути доступна в грудні цього року за ціною від 169,99 доларів.

OMEN Vector Wireless Mouse претендує на звання «найшвидшої ігрової миші в світі з зарядкою через USB-C». Користувачі отримають до 10 годин автономної роботи після п’яти хвилин зарядки, а при повній 90-хвилинній зарядці миша зможе працювати 180 годин. Вона коштує 100 доларів.

Бездротова клавіатура OMEN Spacer оснащена перемикачами CHERRY MX Brown, розрахованими на 100 мільйонів натискань. Вона забезпечує 75 годин автономної роботи, а п’ятихвилинна зарядка збільшить цей час на шість годин. Передбачена підставка для рук, яку можна від’єднати. Ціна клавіатури скаладає 160 доларів.

Джерело engadget
Не пропустіть