IFA 2019: Adidas представила бездротові навушники

Їх головна особливість полягає в тканинній окантовці. Виробник навіть не розкрив основні характеристики

В рамках виставки IFA 2019 багато світових брендів одягу продемонстрували безліч стильних носимих пристроїв для своїх шанувальників.

Компанія Adidas також не залишилася осторонь і анонсувала відразу дві новинки у вигляді бездротових навушників під назвами FWD-01 і RPT-01. Всі ці моделі відносяться до серії Adidas Sport і орієнтовані на людей, для яких спорт є невід’ємною частиною життя.

Головною особливістю моделей стало застосування трикотажної обробки деталей корпусу. Навушники FWD-01 являють собою модель погружного типу з застосуванням плетеного кабелю, який не буде заплутуватися.

За заявою виробника, час автономної роботи від одного заряду складе до 16 годин.

Що ж стосується моделі RPT-01, то це бездротові навушники накладного типу, в основу яких також лягла трикотажна обробка амбушюрів і оголів’я. Варто відзначити, що ці елементи також можна знімати і прати. Відзначається, що один заряд акумулятора здатний забезпечити користувачу до 40 годин роботи.

Обидві новинки отримали вологозахист по стандарту IPX4 і без проблем впораються з потом і бризками води. Для підключення використовується бездротовий модуль Bluetooth версії 5.0.

Для зарядки пристроїв в комплекті йде кабель з коннектором USB Type-C. Модель FWD-01 оцінили в 149 доларів, а RPT-01 обійдеться в 169 доларів.


Не пропустіть