Hyundai запускає мережу повітряних таксі

В компанії Hyundai Motor оголосили про партнерство столиці Південної Кореї Сеула. Зокрема, компанія планує створити «міську екосистему повітряної мобільності» або мережу повітряних таксі.

Нова транспортна система буде запущена в комерційну експлуатацію до 2028 року. Автовиробник заявляє, що екосистема Urban Air Mobility (UAM) почнеться з концепції посадочних станцій для повітряних таксі, які називаються Vertiport.

Глава компанії заявив про те, що Hyundai Motor має 37 виробничих підприємств в 10 країнах. Він також розповів про розвиток технологій в області електричного і водневого палива. У 2019 південнокорейський гігант найняв доктора Шин Джай-вон (Shin Jai-won), який раніше працював в НАСА в США.

Компанія також планує відкрити філію в Вашингтоні, округ Колумбія, який буде займатися повітряними таксі. Раніше компанія вела переговори з офіційними особами Лос-Анджелеса про екосистему Urban Air Mobility і має намір продемонструвати прототип Vertiport в Великобританії в кінці цього року.

Що стосується Сеулу, то взяти повітряне таксі можна буде від міжнародного аеропорту Кимпхо. Воно зможе пролетіти до 70 км. Hyundai прагне запропонувати безпечний, безшумний, економічний і орієнтований на споживача сервіс повітряного таксі.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть