HUAWEI запланувала презентацію чергового флагмана з новим типом екрану

Майже через місяць після презентації флагманської лінійки Mate 30 компанія HUAWEI оголосила про швидкий анонс ще одного смартфона. Його особливістю повинен стати «абсолютно новий тип екрану».

На даний момент компанія опублікувала лише один тизер з силуетом смартфона і зазначенням дати презентації – 17 жовтня. Також відомо, що захід пройде в Парижі.

Є кілька припущень, що саме має намір представити HUAWEI. Відповідно до першої теорії, компанія покаже перший комерційний смартфон з фронтальною камерою, захованої під дисплеєм. Подібні технології раніше вже демонструвалися, але жоден виробник поки не випустив в продаж такий пристрій.

Друга теорія менш інтригуюча і полягає в тому, що HUAWEI готує глобальний реліз представленого в кінці літа nova 5T. На це вказує схожість шпалер на смартфоні і тизері.

HUAWEI nova 5T

Варто зазначити, що у HUAWEI поки немає жодного смартфона на європейському ринку з отвором в екрані під фронтальну камеру. Так що заява про новий тип дисплея цілком підходить і для моделі nova 5T. Не виключено, що за межами Китаю смартфон буде представлений під іншою назвою, як це часто буває.

Не пропустіть