Huawei створює підекранну камеру для смартфонів

Таким чином, смартфони HUAWEI не будуть мати отворів в екранах

Минулого року ми побачили HUAWEI nova 4. Це був смартфон з отвором в екрані. Тоді він став хітовим, бо замінив широкі вирізи для фронтальної камери, які були у всіх телефонах. Тепер компанія хоче замінити і цю технологію, розмістивши селф-модуль під екраном. Це дозволить зробити лицеву панель гаджета зовсім без рамок.

Щоб це зробити, компанія HUAWEI зареєструвала патентну заявку у Світовій організації інтелектуальної власності. Це сталось ще в кінці літа. Згідно зображень, що були прикладені до документа, модуль фронтальної камери буде розміщений у верхній частині дисплею. Тобто там, де зазвичай відображається потужність сигналу мережі і рівень заряду акумулятора.

Під «частково прозорою» поверхнею екрану передбачається розмістити не тільки сенсор самої камери, але і допоміжні датчики, а також модуль спалаху. Поки камера не використовується, її не видно – прозорість екрану, що настроюється в діапазоні від 50 до 99%, дозволяє розгледіти тільки іконки в рядку стану.

При активації селфі-модуля ця частина дисплея стає повністю прозорою. Запатентована технологія підходить як для IPS-матриць, так і для OLED-екранів, включаючи вигнуті. Документ також згадує технологію відтворення звуку через поверхню дисплея. З огляду на детальний опис всіх перерахованих технологій, появи новинок HUAWEI без отворів і вирізів можна очікувати вже найближчим часом.

Джерело nl.letsgodigital.org

Не пропустіть