Huawei розкрила переваги «швидких» додатків перед тими, що вимагають установки

Компанія хоче просувати їх у своєму магазині

На Huawei Developer Day в Лісабоні китайська компанія розповіла про переваги додатків, які не вимагають установки в пам’ять смартфона. Huawei закликає розробників приділити таким програмам увагу і готова розміщувати їх в своєму офіційному магазині.

З точки зору розробки такі додатки низькозатратні. А зручність для користувачів полягає у відсутності необхідності установки. Завдяки цьому додатки не займають багато місця на смартфоні. Наприклад, звичайна програма вимагає 64 МБ, а «швидка» – 2 МБ. Крім того, такі програми завжди доступні в найбільш актуальній версії.

Запускати їх можна з магазину AppGallery, Quick App Center, за посиланнями і навіть з іншого «швидкого» додатка (Quick App). Можна також винести іконки на головному екрані. Серед «швидких» додатків можуть бути й ігри.

Huawei розповідала про це на конференції розробників, звичайно, для того, щоб залучити якомога більше творців додатків, які потім компанія зможе пропонувати через свої канали дистрибуції. З недавніх пір магазин додатків Huawei AppGallery отримав функцію Quick App.


Не пропустіть