Huawei презентувала перший принтер на HarmonyOS 3.0

Компанія Huawei у рамках презентації нової операційної системи HarmonyOS 3.0 презентувала свій перший струменевий принтер PixLab V1. Пристрій пропонують широкий функціонал: він може копіювати, сканувати та друкувати документи. PixLab V1 – це перший принтер, що працює на операційній системі HarmonyOS 3.0.

У принтера є можливість швидкого друкування фотографій, веб-сторінок, документів та іншого контенту зі смартфонів та інших пристроїв. Пристрій оснащений 512 МБ оперативної пам’яті та 8 ГБ внутрішньої флеш-пам’яті. За допомогою стандартного початкового набору чорнил можна надрукувати 7500 чорно-білих сторінок чи 4000 кольорових.

У Huawei PixLab V1 є підтримка дводіапазонного Wi-Fi (є підтримка діапазонів 2.4 ГГц та 5 ГГц). Принтер підтримує друк на папері, що може бути зробленим з різних матеріалів та мати різний розмір і товщину. Крім цього, Huawei PixLab V1 дає можливість друку на фотопапері. Ціна принтера поки невідома, але її повідомлять незабаром. Старт продаж запланований на 3 серпня.


Джерело ITHome

Не пропустіть