Huawei представила заміну Gmail

Після заборони Huawei в США у китайської компанії більше немає доступу до Google Mobile Services. Це означає, що Huawei не може використовувати популярний gmail.com. Однак Huawei це і не потрібно — компанія представила свою власну альтернативу.

Компанія представила заміну популярному поштовому клієнтові Gmail — він має назву Petal Mail. Зараз він проходить етап тестування.

Після реєстрації облікового запису і підтвердження номера мобільного телефону користувачі можуть увійти на веб-сторінку Petal Mail. Судячи зі скріншотів додатка, його дизайн дуже лаконічний і простий.

Згідно з останніми повідомленнями, Huawei подала низку заявок на товарні знаки, зокрема Petal Search і Petal Maps. Petal Search — це універсальна пошукова система, яка підтримує кілька методів пошуку. Вона надає користувачам більш ніж 170 країн і регіонів пошукові служби в більш ніж 20 категоріях. Користувачі можуть отримувати інформацію про додатки, новини, відео, зображення, покупки, подорожі, авіаквитки, готелі, музику, місцеві послуги і різну інформацію про життя. Крім того, ця пошукова система підтримує більше 50 мов.

Petal Maps — це картографічний додаток, представлений як альтернатива Google Map.

Джерело GizChina

Не пропустіть