Huawei перейде на ексклюзивну версію Qualcomm Snapdragon 898

Компанія Huawei вичерпала запаси однокристальних систем Kirin, через що китайському технологічному гіганту довелося перейти на мобільні платформи Qualcomm.

Китайські джерела повідомляють, що Huawei отримає ексклюзивну версію однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 898, яка буде проводитися силами Samsung з використанням 4-нанометрового технологічного процесу. Дана версія буде підтримувати мережі четвертого покоління, але не зможе працювати в мережах 5G через американські санкції.

Huawei Mate 50 повинен стати першим смартфоном з цією спеціальною версією Snapdragon 898. Однокристальна система повинна отримати головне ядро ​​Cortex X2 з тактовою частотою 3,0 ГГц, три ядра Cortex A78 з тактовою частотою 2,5 ГГц і чотири ядра Cortex A55 з тактовою частотою 1, 79 ГГц.

Джерело додає, що версія Snapdragon 898 з підтримкою тільки 4G по продуктивності не буде відрізнятися від стандартної 5G-версії нової флагманської мобільної платформи.

Раніше повідомлялося, що Huawei вже приступила до внутрішнього тестування нових пристроїв Huawei Mate з чипсетом Snapdragon 898 4G, запуск яких очікується в першому кварталі наступного року.

Говорячи про мережі 5G, варто відзначити, що влада Канади недавно оголосило про плани обмежити використання мереж 5G біля більшості великих аеропортів країни. Дана заява приголомшила телекомунікаційну галузь, яка була абсолютно не готова до масштабів і суворості запланованих обмежень.

Джерело HuaweiCentral
Не пропустіть