Майбутній флагман Huawei P70 отримає висококласну камеру: технічні специфікації

Компанія Huawei готується до презентації своєї останньої серії флагманських смартфонів Huawei P70 у Китаї. Але поки немає жодних офіційних повідомлень про його анонс, новий звіт розкрив більше подробиць про основну камеру на задній панелі.

Серія P від Huawei – це пристрої високого класу, які зосереджені на першокласній якості камери. Тепер джерела з ланцюжка поставок показали основну камеру на базовій моделі P70.

Китайський технологічний гігант, очевидно, планує оснастити телефон преміумкласу сенсором OmniVision OV50H для основної камери. Це 50-мегапіксельний датчик зображення з розміром матриці 1/1,3 дюйма і розміром окремого пікселя 1,2 мкм.

Це збігається з одним з попередніх повідомлень, оскільки користувач Digital Chat Station першим заявив, що основним сенсором на задній панелі є OmniVision OV50H. Пізніше він додав, що P70 буде оснащений потрійною 50-мегапіксельною камерою. Сенсор OV50H працюватиме в парі з 50-мегапіксельним надширококутним об’єктивом та 50-мегапіксельною перископічною телефотокамерою, яка пропонує 4-кратний оптичний зум, а також дозволяє робити макрознімки.

DCS також розкрила більше деталей щодо дисплея майбутнього смартфона. За чутками, пристрій матиме високий 6,7-дюймовий чотирикутний вигнутий дисплей, який, як очікується, буде OLED-панеллю, що поставляється місцевими виробниками, такими як BOE, CSOT, Visionox та Tianma.

Джерело IThome

Не пропустіть