Huawei P40 Pro+ доступний для передзамовлення в Європі

Новий Huawei P40 Pro + з «найпрофесійнішою системою камер смартфонів в світі» став доступний для попереднього замовлення. У продажі він з’явиться в Західній Європі 25 червня.

Як і багато інших пристроїв Huawei, в P40 Pro + відсутні додатки Google через торгові обмеження США — хоча для деяких користувачів додаток камери може компенсувати це. Смартфон отримав налаштування з п’ятьма модулями: 50-мегапіксельним, надширококутним на 40 Мп, 8-мегапіксельним з 3-кратним оптичним зумом, 8-мегапіксельним з 10-кратним оптичним зумом, а також датчиком глибини ToF. Датчик основної камери також підтримує Full Pixel Octa PD AutoFocus і масив кольорових фільтрів RYYB, які забезпечують «точну чіткість» і фокусування, можливе в різних умовах освітлення.

Телефон також може похизуватися 100-кратним максимальним цифровим зумом і стабілізацією зображення за допомогою ШІ. Камера дозволяє знімати контент у форматі HDR, записувати відео «Ultra Slow Motion» і 4K-відео. А Audio Zoom дозволяє збільшити джерело звуку і посилити його звучання.

Телефон оснащений 6,58-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2640×1200 пікселів. Інші примітні особливості включають в себе бездротову зарядку потужністю 40 Вт, можливість підключення 5G «з найповнішою підтримкою діапазону 5G» і новітню операційну систему EMUI 10.1.

P40 Pro + продається за ціною 1399 євро, що становить трохи більше 1500 доларів.


Джерело engadget

Не пропустіть