Huawei P30 Pro отримає «Супер нічний режим» для селфі-камери з наступним оновленням EMUI

Huawei почала випуск оновлення EMUI для своїх флагманських смартфонів P30 і P30 Pro, додавши в нього нову функцію нічного режиму для 32-мегапіксельної селфі-камери.

За словами GizmoChina, нова функція отримає назву «Супер нічний режим». Вона дозволяє робити високоякісні селфі в умовах з поганим освітленням. На жаль, на даний момент немає жодного прикладу роботи «Супер нічного режиму», тому доведеться трохи почекати, щоб випробувати його в дії і з’ясувати наскільки він ефективний.

Поки немає точних відомостей про роботу нового режиму, відомо тільки, що його принцип відрізняється від функції нічного режиму основної камери смартфона. Камера на задній панелі P30 і P30 Pro при зйомці в нічному режимі робить на довгій витримці кілька зображень, які об’єднуються для отримання яскравого фото з низьким рівнем шуму.

Оновлення EMUI з номером версії 9.1.0.193 також принесе серпневий патч для системи безпеки і кілька інших змін. До них відносяться оптимізація сенсора відбитку пальців і нова функція редагування відео в додатку «Галерея». Huawei тільки почала розсилку оновлень для власників P30 і P30 Pro в Китаї, тому поява функції Super Night Mode («Супер нічний режим») може зайняти кілька тижнів для інших регіонів.


Не пропустіть