Huawei може перевести будь-який смартфон з Android на Harmony OS всього за 1-2 дні

Але поки віддає пріоритет Android.

Сьогодні в Китаї Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS і розповіла про її відмінні риси від Android. Під кінець презентації генеральний директор Huawei Consumer Business Group Ю Чендун (Yu Chengdong) парою слів обмовився про застосування Harmony OS на смартфонах.

Мене часто запитують про те, чи можна використовувати Harmony OS в смартфоні. Звичайно, ми можемо запустити Harmony OS в будь-який час. Якщо в пристрої використовується Android, ми його можемо легко перевести на Harmony OS всього за 1-2 дні.

Так що в разі, якщо санкції США проти Китаю посиляться і вийдуть на новий виток, то Huawei буде здатна за кілька днів перевести свої смартфони на Harmony OS. Правда, поки залишаються питання і до технічної частини такого перекладу, і до екосистеми Harmony OS в цілому, але свій крок в сторону незалежності (а точніше, залежно від Google і США) Huawei вже зробила. У той же час Ю Чендун зазначив, що «з урахуванням партнерів і екосистеми, ми віддаємо пріоритет Android». Але це поки що.


Не пропустіть