Huawei готує флагманські монітори для геймерів та професіоналів

Компанія Huawei планує провести презентацію 19 травня, на якій мають показати нові монітори, дитячий смарт-годинник Watch 4X та смарт-вагу Body Scale 3 Pro. Крім цього, незабаром компанія також має презентувати нові ноутбуки. Зараз з’явилися нові подробиці щодо деяких з цих продуктів.

Очікується, що компанія презентує нові монітори – Huawei MateView з діагоналлю 32 дюйми для роботи з професійними графічними задачами, а також Huawei MateView GT для геймерів. Цей монітор буде одним з найбільших ігрових моніторів, адже його діагональ складе аж 42 дюйми.

Монітор Huawei MateView компанія оснастить матрицею з роздільною здатністю 4K+ (4500 х 3000 пікселів), у якої буде підтримка 10-бітного відображення кольорів та стандарту HDR400. Крім цього, у девайса буде незвична фішка – у підставку буде вбудована бездротова зарядка для смартфона.

Ігрова модель, Huawei MateView GT, також буде мати дуже хороші характеристики, хоча, скоріш за все, буде відчутно дешевшою. Девайс буде оснащений матрицею з роздільною здатністю 3440 х 1440 пікселів, частота оновлення буде складати 165 Гц. Крім цього, у монітора передбачені стереодинаміки.


Не пропустіть