Huawei AppGallery користуються понад 530 мільйонів користувачів щомісяця

Китайська компанія Huawei продовжує розвивати власний магазин цифрового контенту AppGallery. Платформа істотно розширилася за останній рік. За повідомленнями компанії, зараз магазином додатків користується понад 530 мільйонів активних користувачів.

Цифрами поділився Річард Ю, генеральний директор Huawei CBG (Consumer Business Group). Він розповів, що над мобільними додатками для AppGallery працюють 2,3 мільйона зареєстрованих розробників, і їх число в звітному періоді зросло на 77%.

У 2020 році з AppGallery було завантажено 384,4 млрд додатків, що на 174 млрд додатків більше в порівнянні з показником 2019 року.

При цьому Huawei працює як з місцевими, так і з глобальними розробниками, і тепер у AppGallery більше 1 мільйона користувачів з 42 ринків. Платформа продовжує рости на ринках Європи, Латинської Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького Сходу та Африки. Чжан Чже, директор з глобального партнерства Huawei CBG, підтвердив, що кількість додатків, оптимізованих для HMS Core, «більш ніж подвоїлася за останній рік».

Джерело gsmarena

Не пропустіть