Huawei анонсувала “розумний” годинник з двома камерами

NFC, Wi-Fi і підтримкою швидкої зарядки

В кінці серпня до мережі витекла інформація про те, що Huawei розробила дитячий “розумний” годинник для слідкування за дитиною. Зараз же китайська компанія офіційно анонсувала Huawei 4X.

Повідомляється, що новинка отримала відразу дві камери. Якщо фронтальна камера, яка призначена для відеодзвінків, має датчик на 5 Мп, то друга камера, яка розміщена під кутом 90 градусів, отримала більш цікаві технічні особливості. Зокрема, вона оснащена об’єктивом з діафрагмою F/2,0. Крім того, відзначається також підтримка 4-кратного цифрового зума, а також система штучного інтелекту, що забезпечує виявлення об’єктів і пошук даних про них в інтернеті. Що стосується акумулятора, його ємність становить 800 мАг. Також годинник отримав підтримку швидкої зарядки, що дозволяє всього за 20 хвилин зарядити пристрій до 50%. Новинка має NFC, Wi-Fi, Bluetooth і LTE.

Оскільки корпус гаджета має рівень захищеності 5 ATM, обидві камери здатні функціонувати і у воді. Однак варто зазначити, що в даному випадку йдеться лише про ненавмисне занурення у воду. Компанія оцінила Huawei 4X у 200 доларів.

Джерело GIZMOCHINA
Не пропустіть