Huawei анонсувала подовжувач оснащений операційною системою LiteOS

Навіть у подовжувача є своя операційна система - дожились

Буквально щойно китайський технологічний гігант анонсував свій новий незвичайний продукт – подовжувач під назвою Huawei HiLink Zhengtai Smart Power Strip, збір коштів на виробництво якого проходить в мережі, а його відмінною рисою є використання в ньому операційної системи LiteOS.

Судячи з опублікованої інформації, новинка оснащена 9 роз’ємами, у тому числі і 3 роз’ємами типу USB-A. Більш того, один з них має підтримку фірмової технології швидкої зарядки Huawei потужністю 22,5 Вт. Таким чином, пристрій можна використовувати для швидкої зарядки величезного числа девайсів, вироблених Huawei: від смартфонів лінійки Mate 20 і до планшетів за типом MatePad Pro.

Але найдивнішим у подовжувачі є сертифікований модуль Wi-Fi Huawei HiLink і наявність операційної системи LiteOS, завдяки якій Huawei HiLink Zhengtai Smart Power Strip можна керувати за допомогою мобільного додатку і голосового управління.

Прямо зараз пристрій можна придбати за 18 доларів, але як тільки збір коштів на його виробництво закінчиться, ціна явно буде підвищена.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть