Huami представила розумну бігову доріжку з дисплеєм у повний зріст

На дисплей виводиться інформація про фізичний стан користувача та програма тренувань.

Huami, китайський виробник, відомий своєю лінійкою розумних годинників, трекерів та одягу Amazfit, у партнерстві з фінтес-стартапом Studio представили дві розумні бігові доріжки — Amazfit HomeStudio і Amazfit AirRun. Перша відрізняється великим інтерактивним дисплеєм, завдяки якому користувачі отримають «студійні враження», а друга — компактними розмірами.

На відміну від звичайних бігових доріжок, у Amazfit HomeStudio відсутня передня частина; він повністю керується смартфоном, який вставляється в спеціальний утримувач збоку. Він поставляється з динаміками об’ємного звучання JBL і 43-дюймовим HD-екраном під назвою Glass, який нагадує гігантський телефон. Бігова доріжка підключена до величезної онлайн-бази, яка налічує понад 1000 тренувать та яка постійно оновлюється. Вони не обмежуються тренуваннями на біговій доріжці — користувачі також можуть проводити заняття з розтяжки та йоги, наприклад.

Дисплей також відображає детальну інформацію про стан користувача: частоту серцевих скорочень, пройдену дистанція, спалені калорії і фізичні досягнення під час занять спортом. В панель також вбудована ToF-камера, яка дозволяє аналізувати продуктивність тренувань. Через неї також можна управляти інтерфейсом за допомогою жестів. Використовувати Smart Gym Hub можна окремо від бігової доріжки.

Модель Amazfit AirRun позбавлена бічних перил і зовнішнього екрана, але натомість має більш компактні розміри і підійде для невеликих квартир. Крім того, складана конструкція додатково спрощує зберігання гаджета. У разі необхідності його можна заховати під ліжко, наприклад. На AirRun можна досягнути максимум 9 миль на годину.

Ціни і терміни початку продажів новинки поки не оголошені.

Джерело techspot
Не пропустіть