Honor представила оновлені ноутбуки MagicBook зі швидкою зарядкою через USB-C

Компактний корпус і 12 годин автономної роботи.

На спеціальній онлайн-презентації Honor показала новинки, які мали дебютувати на скасованій MWC 2020. В їхньому числі – свіжа версія ноутбуків MagicBook на 14″ і 15″. Моделі повністю ідентичні за начинкою і відрізняються тільки габаритами і розміром екранів.

MagicBook 14 має товщину 15,9 мм і важить всього 1,38 кг. При цьому ноутбук дійсно компактний за рахунок мінімальних рамок навколо дисплея: по 4,8 мм з трьох сторін. Сам дисплей має роздільну здатність Full HD.

Всередині – процесор AMD Ryzen 5 3500U, відеокарта Radeon Vega 8, 8 ГБ оперативна пам’ять DDR4 і SSD-накопичувач на 256 ГБ. Веб-камера з роздільною здатністю 1 Мп ховається в клавіатурі, як у MateBook X. В кнопку увімкнення вбудований сканер відбитків пальців.

Новинки отримали швидку зарядку через USB-C. Акумулятор на 56 Вт\год в MagicBook 14 заряджається до 46% за 30 хвилин від адаптера на 65 Вт (входить до комплекту). Повної зарядки вистачає на 12 годин автономної роботи у режимі відтворення відео. Батарея старшої моделі тієї ж ємності, але заряджається до 53% за півгодини.

«З коробки» MagicBook 14 працює на «Домашній» Windows 10. Вартість і дата виходу 15-дюймової моделі поки не уточнюється.

Не пропустіть