Характеристики Samsung Galaxy S20 Ultra злиті в Мережу

Samsung Galaxy S20 Ultra отримає основну камеру на 108 Мп та 16 Гб оперативної пам’яті.

Слідом за результатами синтетичного тестування Samsung Galaxy S20 Ultra в Мережі з’явилися докладні технічні характеристики неанонсованого флагмана. За словами Макса Вайнбаха, автора, відповідального за деякі нещодавні витоки на XDA, розробники Galaxy S20 Ultra серйозно попрацювали над потужністю смартфона.

Згідно з витоком, однією з ключових особливостей моделі стане модуль основної камери з роздільною здатністю датчиків на 108, 48 і 12 Мп (Sony IMX 555, 1,8 мкм). Крім того, новинка отримає функцію 100-кратного гібридного наближення, а також телеоб’єктивів з десятикратним оптичним зумом.

Samsung також додасть в S20 режими Smart selfie і Single Take Photo. Перший створений для автоматичної зміни налаштувань з ширококутного режиму на звичайний при зйомці різної кількості людей, останній —  для автоматичної серійної зйомки з вибором найкращого кадру. Смартфон, імовірно, буде записувати відео 8К @ 30 fps на основну або 4К @ 60 fps на фронтальну і основну камери.

Galaxy S20 Ultra запропонує базову модель на 128 ГБ пам’яті і 12 ГБ оперативної пам’яті. Сховище можна розширити до 256 або 512 ГБ, залишивши слот для карт пам’яті microSD, щоб збільшити загальний обсяг пакета до 1 ТБ.

Крім процесора Snapdragon 865, новинці приписують ємність акумулятора на 5000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 45 Вт та здатність повністю зарядити пристрій за 74 хвилини.

Анонс лінійки смартфонів Samsung Galaxy S20 відбудеться 11 лютого.

Джерело androidcentral
Не пропустіть