Характеристики Redmi K30 Pro Zoom Edition просочилися в Мережу

Крім флагманського смартфона Redmi K30 Pro на презентації Xiaomi очікується анонс цілої низки додаткових гаджетів. Відомий інсайдер Ішан Агарвал розкрив специфікації версії смартфона під назвою Zoom Edition і повідомив, які ще пристрої бренд представить в ході майбутнього заходу.

За даними джерела, смартфон Redmi K30 Pro Zoom Edition дебютує в модифікаціях з 8/128 ГБ, 8/256 ГБ і 12/512 ГБ. Версія Zoom Edition також отримає функції трьохразового оптичного зума і OIS. Смартфони будуть представлені в білому, блакитному, бузковому і сірому варіантах.

Як і стандартна модель, апарати Zoom Edition пройшли сертифікацію на відповідність стандарту захисту проти пилу і води IP53.

Крім того, розробники представлять оновлену версію лептопа RedmiBook 14. Він отримає збільшений до 16 ГБ обсяг оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач на 512 ГБ. Згідно з чутками, всередині буде встановлений процесор AMD Ryzen 4000. Очікується й презентація аксесуарів Redmi x Keith Haring, а також очищувача для повітря Mi Air Purifier F1.

Презентація відбудеться вже завтра, 24 березня.

Джерело GizChina
Не пропустіть